Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego dla Miasta Poznania

Herb Poznan

Informacje

Nominacja do tytułu Osobowość Roku 2020

Poznań, 14 kwietnia 2021 r. Nominacja do tytułu Osobowość Roku 2020 Szanowny Pan Paweł Łukaszewski Niniejszym gratulujemy uzyskania nominacji Kapituły Redakcji Głosu Wielkopolskiego do tytułu Osobowość Roku 2020 w kategorii Polityka, samorządność i społeczność lokalna. Kapituła doceniła wkład w życie naszego regionu, przyznając nominację w szczególności za apele do rządu aby przeprowadzić ogólnopolskie i obowiązkowe badania wszystkich bloków z wielkiej płyty. Takie próby były już podejmowane w 2017 i 2018 r. przez Instytut Techniki Budowlanej, ale przez dwa lata sprawdzono zaledwie 300 budynków w czterech w  Serdecznie zapraszamy do śledzenia publikacji oraz wyników plebiscytu na stronie naszego serwisu internetowego pod adresem www.gloswielkopolski.pl/osobowosc  Prezentacje kandydatów do tytułu Osobowość Roku 2020 będą się ukazywać na łamach drukowanego wydania Głosu Wielkopolskiego oraz na naszym fanpage'u na Facebooku. Laureaci z powiatów i województwa otrzymają prestiżowe tytuły i statuetki, a także zostaną zaprezentowani w specjalnym dodatku, który dołączymy do gazety.  Dodatkowo laureaci pierwszych trzech miejsc w każdej kategorii w skali województwa zostaną przedstawieni na stronach wyjątkowej książki Osobowość Roku 2020 - kroniki, która będzie uwiecznieniem działalności osobowości świata kultury i nauki, biznesmenów, polityków i samorządowców oraz społeczników. Zwycięzcy plebiscytu z naszego województwa w każdej kategorii będą mieć także szansę na zdobycie ogólnopolskich wyróżnień. Awansują oni do wielkiego finału plebiscytu, w którym zostaną przyznane tytuły Osobowość Roku Polski 2020. Łączymy wyrazy uznania i szacunku życząc wszelkiej pomyślności, a przede wszystkim zdrowia. Z poważaniem Kolegium Redakcyjne Głosu Wielkopolskiego

Miło nam poinformować, że Paweł Łukaszewski, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego dla Miasta Poznania otrzymał nominację do tytułu OSOBOWOŚĆ ROKU 2020. Nominacji udzieliła Kapituła Redakcji "Głosu Wielkopolskiego" w kategorii Polityka, samorządność i społeczność lokalna.

 
 
Ten urząd uczestniczy w projekcie "Procedury bez barier”
realizowanym przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów
procedury bez barier
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
(Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.16. Usprawnienie procesu stanowienia prawa).